Кондиціонер Neoclima NU-3M27EFIe 79 м² на 3 блоки(ів)
Фото 5 | 59 000 грн. Купити! Внешний блок Neoclima R32 NU-3M27EFIe 0106011401-100435426Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Neoclima NU-3M27EFIe 79 м²
на 3 блоки(ів)
41 м²
на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
62 м² на 3 блоки(ів)
79 м² на 3 блоки(ів)
105 м² на 4 блоки(ів)
109 м² на 4 блоки(ів)
120 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:79 м²
t обігріву:від -23 °C
Споживання:2450/2200 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики NU-3M27EFIe
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Neoclima NU-3M27EFIe
Ціни на Neoclima NU-3M27EFIe |
---|---|---|---|---|
Neoclima NU-2M15EFIe 41 м² на 2 блоки(ів) | від 40 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima NU-2M18EFIe 53 м² на 2 блоки(ів) | від 47 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima NU-3M21EFIe 62 м² на 3 блоки(ів) | від 51 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima NU-3M27EFIe 79 м² на 3 блоки(ів) | від 59 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima NU-4M36EFIe 105 м² на 4 блоки(ів) | від 85 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima NU-4M28EFIe 109 м² на 4 блоки(ів) | від 64 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima NU-5M42EFIe 120 м² на 5 блоки(ів) | від 91 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →