Кондиціонер AUX Q-Smart Premium AUX-18QP 50 м²
Відео 3Фото 14 |
AUX Q-Smart Premium AUX-18QP 50 м²
2023 рікQ-Smart (Wi-Fi, UV-лампа, іонізатор, інвертор)18000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильний морозA++УФ-лампа
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:1700/1600 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Q-Smart Premium AUX-18QP
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Дуже тихий, реально сильний. Капілярний тип системи. Чи не електронний клапан. Б. Шпійон: користуюся AUX Q-Smart Premium AUX-09QP більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації AUX Q-Smart Premium AUX-18QP
Ціни на AUX Q-Smart Premium AUX-18QP |
---|---|---|---|---|
AUX Q-Smart Premium AUX-09QP 25 м² | від 24 440 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Q-Smart Premium AUX-12QP 35 м² | від 25 080 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Q-Smart Premium AUX-18QP 50 м² | від 37 240 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Q-Smart Premium AUX-24QP 70 м² | від 43 520 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
За свої гроші це топ, техніка. Якщо брати на обігрів як основний джерело тепла краще із запасом по потужності, як я і зробив. Там капілярна система, а не ЕРВ, втрата по тепловій потужності буде ≈ 15 - 20%. Прошу враховувати.