Кондиціонер Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI 53 м²
Відео 6Фото 6 |
Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -20 °C
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ArtVogue NS/NU-18AHVI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI 53 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Neoclima ArtVogue NS/NU-18HVIwb 0101010801-1004253 | 36 999 грн. |
Neoclima NS/NU-18AHVIwb | 36 999 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Neoclima ArtVogue NS-18AHVIws/NU-18AH | 40 499 грн. |
Кондиционер Neoclima NS/NU-18AHVIwb инвертор | 36 999 грн. |
Инверторный кондиционер Neoclima ArtVogue NS/NU-18HVIws 0101010801-1004253 | 31 499 грн. |
Neoclima NS/NU-18AHVIws | 31 499 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Neoclima ArtVogue NS-18AHVIwb/NU-18AH | 36 499 грн. |
0 0 1 3 |
біса елегантний і функціональний, прикрасив їм спальню. З величезних плюсів - можна вимкнути всю індикацію, не заважатиме сну. Шуму від роботи практично не чути, а стулки можна перенаправити в стелю, щоб не простигнути багато корисних функцій, дуже стильний колір, безшумний немає недоліків користуюся Neoclima ArtVogue NS/NU-09AHVI кілька місяців |
найкрасивіший і при цьому дуже якісний кондиціонер. Робітники колись робили установку похвалили за вибір, сказали що на їхній пам'яті жодного разу не ламався поки що. дуже хороша функція запам'ятовування положення жалюзі - не доводиться щоразу клацати з пульта все сподобалося не знайшла користуюся Neoclima ArtVogue NS/NU-09AHVI кілька місяців |
- Гарантія на компресор на все життя - європейська якість - працює і взимку, і влітку, ось повністю під нашу погоду можливість керувати через смартфон, нічний режим немає |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI
Ціни на Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI |
---|---|---|---|---|
Neoclima ArtVogue NS/NU-09AHVI 26 м² | від 23 390 грн. | 11 пропозицій | ||
Neoclima ArtVogue NS/NU-12AHVI 35 м² | від 21 190 грн. | 17 пропозицій | ||
Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI 53 м² | від 31 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Neoclima ArtVogue NS/NU-24AHVI 70 м² | від 39 099 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →