Кондиціонер Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 50 м²
Фото 12 |
Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1540/1550 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Terra NS/NU-18ETRIw2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 50 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 0101010801-100435205 | 33 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-18ETRIw2 | 19 690 грн. |
Кондиціонер Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 | 29 499 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-18ETRIw2 | 20 499 грн. |
Кондиционер Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 инвертор | 33 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2
Ціни на Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 |
---|---|---|---|---|
Neoclima Terra NS/NU-09ETRIw2 26 м² | від 16 360 грн. | 11 пропозицій | ||
Neoclima Terra NS/NU-12ETRIw2 34 м² | від 15 790 грн. | 8 пропозицій | ||
Neoclima Terra NS/NU-18ETRIw2 50 м² | від 19 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Neoclima Terra NS/NU-24ETRIw2 65 м² | від 36 250 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →