Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw 70 м²
Відео 1Фото 7 | від 25 499 грн. Купити! Инверторный кондиционер Neoclima Therminator NS/NU-24AHEIw 0101010801-1004Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2180/1980 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 1 1 13 |
Хороша покупка, порадили монтажники, які ставили брату - мені потрібно було врізати в мою кімнату компактний внутрішній блок там місця було небагато. Є обігрів, що для Києва дуже важливо. дизайн, інвертор, обігрів немає термометра на пульті користуюся Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw менше місяця |
зібраний в КНР, нічого незвичайного є і тихіші і дешевші, внутрішній блок великий і дме насправді дуже навіть у режимі сон, з таким протягом не поспіш. білий, дме сильно. пульт без термометра, немає очищення заморожуванням, немає іонізації, в базовій комплектації не керується смартфоном. |
Нам такий в офісі поставили - спочатку думав, що за фігня невідома, а потім почав порівнювати з тим, що було - не шумить, не смердить, не дме, раніше пульт у всіх по руках гуляв і не знали що робити, щоб працювати можна було нормально: Тепер у приміщенні тиша і затишок, як повітря сам холодний стає. виявилося, що європейська марка і дуже якісна. європейська марка і дуже якісна. користуюся Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-18AHEIw кілька місяців |
Показано 3 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
12 липня 2022, 07:25
Подскажите пожалуйста датчики температуры на сколько они Ом.? #
anonim
22 червня 2018, 10:17
Модуль WiFi #
Добрий день!
Я придбав Neoclima NS-09AHEIw і WF-01 до нього.
В інструкції до нього написано, що для початку налаштування потрібно натиснути 7 разів на пульті кнопку "display"
Проблема в тому,що на пульті такої кнопки немає.
Підкажіть, будь-ласка де я можу знайти інструкцію саме до моєї моделі кондиціонера
В інструкції до нього написано, що для початку налаштування потрібно натиснути 7 разів на пульті кнопку "display"
Підкажіть, будь-ласка де я можу знайти інструкцію саме до моєї моделі кондиціонера
Відеоогляди
Модификації Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw
Ціни на Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-07AHEIw 22 м² | від 11 190 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw 26 м² | від 12 485 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw 35 м² | від 12 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-18AHEIw 53 м² | від 21 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw 70 м² | від 25 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →