Тип: спліт-система; BTU: 48000; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 140; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 4850/4720; Потужність в режимі охолодження (Вт): 14790; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 16900; Циркуляція (м³/год): 2329
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 2000/2100 Вт, клас A++, шум: 48/35 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, HEPA-фільтр, самоочищення, I Feel, робота в лютий мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 2030/1870 Вт, клас A++, шум: 48/27 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, УФ-лампа, I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 67 м², потужність: 1850/1750 Вт, клас A+++, шум: 50/27 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, УФ-лампа, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в лютий мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 1850/1750 Вт, клас A++, шум: 46/27 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в лютий мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 2000/2200 Вт, клас A++, інвертор, нічний режим, чергове опалення, HEPA-фільтр, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 2003/2000 Вт, клас A++, шум: 48/33 дБ, інвертор, нічний режим, чергове опалення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 75 м², потужність: 2003/2000 Вт, клас A++, шум: 48/27 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, УФ-лампа, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 2030/1870 Вт, клас A++, шум: 48/27 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, УФ-лампа, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 1470/1420 Вт, клас A++, шум: 45/29 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 71 м², потужність: 2030/2000 Вт, клас A++, шум: 48/33 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), приміщення до 66 м², потужність: 1500/1450 Вт, клас A++, шум: 44/27 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в лютий мороз
комплект (зовнішній та внутрішній блок), 24000 BTU, приміщення до 70 м², потужність: 2030/2000 Вт, клас A++, шум: 47/26 дБ, іонізація, інвертор, нічний режим, чергове опалення, самоочищення, управление смартфоном (Wi-Fi), I Feel, робота в сильний мороз
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Модификації Neoclima NCSI48EH1z/NUI48EH3z
Ціни на Neoclima NCSI48EH1z/NUI48EH3z
Neoclima NCSI18EH1z/NUI18EH1z 50 м²
від 68 000 грн.
Neoclima NCSI24EH1z/NUI24EH1z 70 м²
від 84 000 грн.
Neoclima NCSI36EH1z/NUI36EH3z 105 м²
від 119 000 грн.
Neoclima NCSI48EH1z/NUI48EH3z 140 м²
від 131 000 грн.
Neoclima NCSI60EH1z/NUI60EH3z 158 м²
від 150 000 грн.
Динаміка цін на Neoclima NCSI48EH1z/NUI48EH3z 140 м²