Літня шина Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96H
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H 215/60 R17 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96H
Усі ціни 6 →Nexen N'FERA SPORT SUV 215/60 R17 96H (9015994500) | 5 150 грн. |
Летние шины Nexen NFera Sport SUV 215/60 R17 96H 1002047586 | 4 038 грн. |
Nexen NFera Sport Suv 215/60 R17 96H | 4 550 грн. |
Nexen NFera Sport (SU2) Suv 215/60 R17 96H 18012NX | 4 466 грн. |
Літні шини Nexen NFera Sport SUV 215/60 R17 96H | 4 280 грн. |
Nexen N'FERA SPORT SUV 215/60 R17 96H (9072007404) | 5 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96H
Ціни на Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96H | від 4 038 грн. | 6 пропозицій | ||
Nexen N`Fera Sport SU2 215/60 R17 96V | від 4 582 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →