Літня шина Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H 215/60 R17 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96H
Усі ціни 33 →Шина Falken ZIEX ZE310 ECORUN 215/60 R17 96H | 3 963 грн. |
Falken Ziex ZE310 Ecorun 215/60 R17 96H | 4 134 грн. |
Falken Ziex ZE310 Ecorun 215/60 R17 96H | 4 170 грн. |
Летние шины Falken Ziex ZE-310 Ecorun 215/60 R17 96H 1002259427 | 4 161 грн. |
Falken Ziex ZE 310 Ecorun (215/60R17 96H) | 4 051 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96H
Ціни на Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96H | від 3 950 грн. | 33 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-310 215/60 R17 96V | від 4 703 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →