Всесезонна шина Nexen N5000 Plus 235/55 R19 101H
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Nexen N5000 Plus 235/55 R19 101H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N5000 Plus 235/55 R19 101H
Усі ціни 28 →Roadstone N5000 Plus 235/55 R19 101H | 3 573 грн. |
Roadstone N5000 Plus 235/55 R19 101H | 3 902 грн. |
Летние шины Roadstone N5000 Plus 235/55 R19 101H 1002453362 | 3 593 грн. |
Nexen N5000 Plus (235/55R19 101H) | 3 502 грн. |
ROADSTONE N5000 Plus 235/55R19 101H | 3 645 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →