Зимова шина Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 102T
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 102T 215/65 R16 102 T 215/65 R16 109 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 102T
Усі ціни 29 →Шина Roadstone WinGuard Spike SUV 215/65 R16 102T XL под шип | 3 587 грн. |
Roadstone WinGuard WinSpike SUV 215/65 R16 102T XL (под шип) | 3 480 грн. |
Roadstone WinGuard WinSpike SUV 215/65 R16 102T XL (под шип) | 3 742 грн. |
Roadstone WinGuard WinSpike SUV 215/65 R16 102T XL | 3 700 грн. |
Nexen Winspike (215/65R16 102T) | 3 476 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 102T
Ціни на Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 102T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 102T | від 3 349 грн. | 29 пропозицій | ||
Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R | від 11 024 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →