Літня шина Firestone Roadhawk 2 245/50 R18 100Y
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 2 245/50 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 2 245/50 R18 100Y
Усі ціни 17 →Firestone Roadhawk 2 (245/50R18 100Y) | 5 701 грн. |
Firestone ROADHAWK 2 245/50 R18 100Y (9091768267) | 7 430 грн. |
Firestone Roadhawk 2 245/50 R18 100Y | 5 762 грн. |
FIRESTONE Літня шина FIRESTONE Roadhawk 2 245/50R18 100Y | 5 626 грн. |
Літня шина FIRESTONE Roadhawk 2 245/50R18 100Y | 5 599 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →