Літня шина Toyo Proxes C1S 245/50 R18 100Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes C1S 245/50 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes C1S 245/50 R18 100Y
Усі ціни 20 →Шина Toyo Proxes C1S 245/50 R18 100Y | 5 829 грн. |
Toyo Proxes C1S 245/50 ZR18 100Y | 5 558 грн. |
Toyo Proxes C1S (245/50R18 100Y) | 5 403 грн. |
Toyo Proxes C1S 245/50 R18 100Y | 5 490 грн. |
Летние шины Toyo Proxes C1S 245/50 ZR18 100Y 1000422455 | 5 934 грн. |
ще 15 пропозицій
3 3 7 23 |
TOYO Proxes C1S 215/60R16 95W шкода суперб, спорт стиль и большие нагрузки тест на скорости 230-240- отлично держит дорогу, шума нет, отклик четкий. при вхождении в поворот с большой нагрузкой- все отлично, держит как вкопанная, шума, скрипа, выноса нет. неровности, разметку проплывает очень тихо. По городу- оценивать не вижу смысла (при спокойном стиле езды можно и на "квадратах" ездить), как вы там что то слышите??? износ (стиль езды), мишки примаси изнашивались меньше Oleh: користуюся Toyo Proxes C1S 215/60 R16 95W кілька місяців |
45 тыс км., и лысая. Размер 205.60.R16. Скоростная, тихая, хорошо держит дрогу в сухую погоду. Аквапланирование. В дождь, тормозной путь не очень. |
Показано 2 з 42 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →