Витяжка ELEYUS Accent 1000 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь
Фото 11 | 6 729 грн. Купити! Кухонная витяжка Eleyus Accent 1000 LED 60 IS+BLМаркетплейс: Rozetka.ua ELESHOPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
ELEYUS Accent 1000 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELEYUS Accent 1000 LED 60 IS+BL
Ціни на ELEYUS Accent 1000 LED 60 IS+BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Accent 1000 LED 60 BG бежевий | від 5 774 грн. | 15 пропозицій | ||
ELEYUS Accent 1000 LED 60 WH білий | від 3 729 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Accent 1000 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 6 729 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL чорний | від 4 918 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →