Витяжка VENTOLUX Vitto 60 BK 1000 TRC MM чорний
Фото 5 |
VENTOLUX Vitto 60 BK 1000 TRC MM чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Vitto 60 BK 1000 TRC MM чорний
Усі ціни 16 →VENTOLUX VITTO 60 BK (1000) TRC MM | 7 979 грн. |
VENTOLUX VITTO 60 BK (1000) TRC MM | 7 979 грн. |
VENTOLUX VITTO 60 BK (1000) TRC MM | 7 599 грн. |
Вытяжка Ventolux vitto 60 bk (1000) trc mm | 7 979 грн. |
Витяжка VENTOLUX VITTO 60 BK (1000) TRC MM | 8 554 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →