Комп'ютерне крісло Nowy Styl Prestige II GTP
Nowy Styl Prestige II GTP |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Prestige II GTP
Офісне крісло Новий Стиль PRESTIGE II GTP (FI 600) C-11 | 2 460 грн. |
Офісне крісло Prestige II GTP CPT PM60 Nowy Styl | 2 362 грн. |
Крісло Nowy Styl PRESTIGE II GTP (FI 600) C-38 | 2 460 грн. |
Офісне крісло Новий Стиль PRESTIGE II GTP (FI 600) C-38 | 2 460 грн. |
Крісло Nowy Styl PRESTIGE II GTP (FI 600) C-11 | 2 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →