Смартфон OPPO A57s 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 45Фото 17 |
Бюджетний смартфон з швидкою зарядкою акумулятора, стереозвуком та NFC-модулем на борту. Серед недорогих «однополчан» модель виділяється підтримкою 33-ватного проводового заряджання батареї ємністю 5000 мАгод. Ще одна примітна риса характеру пристрою – плоскі бічні грані корпусу. OPPO A57s 64GB обладнали IPS-екраном з розмірами по діагоналі 6.56 дюймів та роздільною здатністю HD+ (1612х720 пікселів).
Частота оновлення у дисплея стандартна – 60 Гц. Чіпсет у смартфоні формально ігровий (MediaTek Helio G35), проте насправді він належить до початкового рівня і навряд чи спокійно потягне ресурсомісткі програми. Об'єм оперативної пам'яті на борту мобільного пристрою дорівнює 4 ГБ, а ємність штатного накопичувача даних складає 64 ГБ. Для розширення місткості внутрішнього сховища передбачається гібридний лоток під SIM або картку microSD. Фотографує смартфон на подвійну тильну камеру 50 + 2 МП, автопортрети покликана "клацати" 8 МП фронталка у краплеподібному вирізі дисплея. Власника апарат ідентифікує відбиток пальця, використовуючи дактилоскопічний сканер в бічній кнопці включення.
Купити OPPO A57s 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Oppo OPPO A57S 4/64 CPH2385 SKY BLUE CPH2385 BLUE 4/64 | 4 999 грн. |
Смартфон OPPO A57s 4/64GB Starry Black | 5 499 грн. |
Смартфон OPPO A57s 4/64Gb Dual Sim Sky Blue (6932169316620) | 4 899 грн. |
OPPO A57s 4/64Gb Starry Black A57s4/64GbStarryBlack | 4 899 грн. |
OPPO A57s 4/64GB niebieski | 8 100 грн. |
Oppo OPPO A57S 4/64 CPH2385 STARRY BLACK CPH2385 BLACK 4/64 | 4 999 грн. |
OPPO A57s 4/64Gb Sky Blue A57s4/64GbSkyBlue | 4 899 грн. |
Не зрозумілий апарат, бо за цифрами – все ок, а за фактом – все працює погано. Оперативки багато - її не вистачає за фактом, з коробки половина зайнята, інша половина незрозуміло як працює. Екран нормальний, яскравий. Додатки працюють жахливо, бо, напевно, ніхто не адаптує їх під оппо, бо, наприклад, інстаграм працює ок, доки не відкриють вкладку, де видно лайки - ужас. Камера знову ж таки за цифрами - добре, насправді - краще фото робити при дуже хорошому світлі, якщо світла бракує, то не раджу нікому ці фото показувати. Акумулятор тримає добре, зарядка дуже швидка. Я б ще раз не купував Акумулятор тримає добре, зарядка дуже швидка, яскравий екран дуже багато не оптимізованих додатків, працює повільно, оновлення приходять, але стає ще гірше, камера Ерік: користуюся OPPO A57s 64GB більше року |
Рекомендації для майбутніх покупців Це не купувати цього звіра навіть за 5тис ви не знайдете в ньому нічого щоб могло вартувати цих коштів Що вставляється сімкарта OPPO цей телефон є суцільний недолік Таня Гринюк: користуюся OPPO A57s 64GB кілька місяців |
Модификації OPPO A57s
Ціни на OPPO A57s |
---|---|---|---|---|
OPPO A57s 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 899 грн. | 7 пропозицій | ||
OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 390 грн. | 20 пропозицій |