Смартфон Xiaomi Redmi 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 13Фото 9 |
Xiaomi Redmi 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:2 модулі, 50 МП
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:200 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 31 →Смартфон Xiaomi Redmi 10 5G 4/128GB Nfc Chrome Silver (Global)Дисплей: 6.58 IPS (2408x1080) / Процесор: MediaTek Dimensity 700 / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Сло... щет для карт пам'яті: micro SD (виділений слот) / Камера: 50 Мп + 2 Мп + фронтальна 5 Мп / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Wi-Fi 802.11a/b/g/n/a Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 499 грн. |
Xiaomi Redmi 10 5G 4/128GB Aurora Green EUЕкран (6.5", IPS, 2400x1080) / MediaTek Dimensity 700 (2.2 ГГц + 2.0 ГГц) / потрійна основна камера: 48 Мп + 2 Мп + 2 Мп, фро... щентальна 8 Мп / RAM 4 ГБ / 128 ГБ вбудованої пам'яті + microSD (до 512 ГБ) / 3G / LTE / 5G / GPS / підтримка 2 SIM-карток (Nano-SIM) / Android 11 / 5000 мА·год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 199 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10 5G 4/128GB Nfc Chrome Silver (Global)Дисплей: 6.58 IPS (2408x1080) / Процессор: MediaTek Dimensity 700 / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Сл... щеот для карт памяти: micro SD (выделенный слот) / Камера: 50 Мп + 2 Мп + фронтальная 5 Мп / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Wi-Fi 802.11a/b/g/n/a ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 4 399 грн. |
Xiaomi Redmi 10 5G 4/128GB Graphite Gray | 4 549 грн. |
Смартфон Redmi 10 5G 4/128GB Aurora Green Global EU | 4 459 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 5 457 грн.
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 599 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 4 449 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 148 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 5 750 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 2 299 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 5 049 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 619 грн.
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 3 567 грн.
6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 198 г
від 499 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 4 285 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 989 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 4 290 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 579 грн.
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 4 699 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 299 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 4 607 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 930 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 5 299 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 661 грн.
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
Xiaomi Redmi Note 10/Note 10 5G Сброс Аккаунта Google!Обход блокировки!Без ПК!FRP Bypass 2021 Redmi
3 жовтня 202119 641 перегляд
Redmi Note 10 | 10T 5G - Полная Разборка
17 січня 20226 990 переглядів
Очередные новинки смартфонов от Redmi !!! Обзор Redmi 10A, Redmi 10C и Redmi 10 5G.
5 квітня 2022926 переглядів
Сравнение Xiaomi Redmi 9T vs Xiaomi Redmi Note 10T 5G
9 грудня 20211 488 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G - Полная Разборка
20 січня 20225 962 перегляда
Redmi 10a Redmi 10 5G стрим Шевцова про укрепление рубля и MIUI 13.5
4 квітня 2022213 переглядів
Redmi Note 10T 5G Super Chill Unboxing! *Giveaway*
17 серпня 20217 623 перегляда
Oneplus 10R Rebrand,Redmi 10 5G India,Mi Pad 5 India Launch ,Phone Tapping India,EV Burn India
30 березня 2022136 927 переглядів
Nak beli ke tak beli: Redmi Note 10 5G, murah sangat & tak boleh guna
31 травня 202117 001 перегляд
Xiaomi Redmi Note 10 5G Camera lens glass replacement | Redmi Note 10T | Poco M3 Pro 5G
11 листопада 202117 026 переглядів
Redmi Note 10 5G vs Redmi Note 10S: CONFUSING!
30 травня 202133 241 перегляд
Tips and Tricks Redmi Note 10 5G
13 червня 202120 207 переглядів
XIAOMI Redmi NOTE 10 5G i TEST 5G
9 вересня 20215 591 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 10 5G
Ціни на Xiaomi Redmi 10 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 399 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 499 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 559 грн.
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 220 г
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 3 854 грн.
6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 184 г
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 5 212 грн.
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г