Велосипед ORBEA Avant H40-D 2021 frame 57 (L10557BH)
Фото 3 | 51 979 грн. Купити! Велосипед 28 Orbea Avant H40-D 2021 21 белый/серый L10557BHGroosha.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись |
ORBEA Avant H40-D 2021 frame 57 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ORBEA Avant H40-D 2021 frame 57
Ціни на ORBEA Avant H40-D 2021 frame 57 |
---|---|---|---|---|
ORBEA Avant H40-D 2021 frame 51 | від 51 979 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Avant H40-D 2021 frame 53 | від 51 979 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Avant H40-D 2021 frame 55 | від 51 979 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Avant H40-D 2021 frame 57 | від 51 979 грн. | 1 пропозиція |