Велосипед ORBEA Terra H40 2023 frame XS
Фото 3 |
ORBEA Terra H40 2023 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Terra H40 2023 frame XS
Усі ціни 23 →Велосипед 28" Orbea TERRA H40 (2023) night black L (180-185 см) N13907D9 | 79 259 грн. |
Orbea Велосипед Orbea TERRA H40, рама XL, 2023, Night Black N13909D9 | 75 296 грн. |
Велосипед Orbea TERRA H40, 23, N13907DA, L, Mango Gloss N13907DA | 75 296 грн. |
Велосипед Gravel Orbea Terra H40 Pomarańczowy 28 2023 | 89 544 грн. |
Orbea Terra H40 Czarny 28 2023 | 112 000 грн. |
ще 18 пропозицій