Велосипед ORBEA Onna 50 2022 frame XL
Фото 3 |
ORBEA Onna 50 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Onna 50 2022 frame XL
Усі ціни 12 →Велосипед 29" Orbea ONNA 50 (2022) black XL (185-198 см) M20721N9 | 23 137 грн. |
Велосипед Orbea Onna 29 50 22 M20721NA XL Red - Green (M20721NA) | 28 920 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 50 22 M20721N9 Xl Black Silver | 27 921 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 50 22 M20721N9 Xl Black Silver | 27 678 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Onna 50, 29", рама XL, 2022, Red - Green M20721NA | 21 980 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації ORBEA Onna 50 2022 frame XL
Ціни на ORBEA Onna 50 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 50 2022 frame L | від 21 980 грн. | 16 пропозицій | ||
ORBEA Onna 50 2022 frame M | від 21 980 грн. | 18 пропозицій | ||
ORBEA Onna 50 2022 frame S | від 21 980 грн. | 6 пропозицій | ||
ORBEA Onna 50 2022 frame XL | від 21 980 грн. | 12 пропозицій |