Велосипед ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S (L23516LA)
Відео 1Фото 3 |
ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S рама Lрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S
Усі ціни 7 →Велосипед Orbea Oiz 29 H30 21 L23516LA S Orange - Black( L23516LA) | 126 960 грн. |
Велосипед 29" Orbea OIZ H30 magma orange S (155-170 см) L23516LA | 95 220 грн. |
Велосипед Orbea Oiz H30 S 2021 Orange-Black (L23516LA) | 119 317 грн. |
Велосипед Orbea Oiz H30 S 2021 Orange-Black (L23516LA) | 118 251 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Oiz H30 29" размер S 2021 Оранжево-черный L23516LA | 90 459 грн. |
Велосипед Orbea Oiz 29 H30 21, S, Orange - Black L23516LA | 90 459 грн. |
Велосипед Orbea Oiz H30 S 2021 Orange-Black (L23516LA) | 95 220 грн. |
Відеоогляди
Модификації ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S
Ціни на ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L | від 90 459 грн. | 7 пропозицій | ||
ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S | від 90 459 грн. | 7 пропозицій |