Велосипед ORBEA Orca M40 2021 frame 60
Фото 3 |
ORBEA Orca M40 2021 frame 60 рама 53рама 60 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Orca M40 2021 frame 60
Усі ціни 6 →Велосипед Orbea Orca M40 21 L12260B7 60 Carbon-Titanium( L12260B7) | 106 640 грн. |
Велосипед 28" Orbea ORCA M40 raw carbon 60 (192-207 см) L12260B7 | 79 982 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Orca M40 21 L12260B7 60 Carbon-Titanium | 100 220 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Orca M40 21 L12260B7 60 Carbon-Titanium | 99 325 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Orca M40 28" размер XXL, рама 60 см 2021 Черно-серый | 75 982 грн. |
Велосипед Orbea Orca M40 60 2021 Raw Carbon - Titanium (Gloss) (L12260B7) | 79 982 грн. |
Модификації ORBEA Orca M40 2021 frame 60
Ціни на ORBEA Orca M40 2021 frame 60 |
---|---|---|---|---|
ORBEA Orca M40 2021 frame 53 | від 81 980 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Orca M40 2021 frame 60 | від 75 982 грн. | 6 пропозицій |