Рюкзак Osprey Hikelite 28 S/M 26 л
Відео 1Фото 29 |
Osprey Hikelite 28 S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Hikelite 28 S/M 26 л
Усі ціни 22 →Рюкзак Osprey Hikelite 28 - S/M - синій 009.3341 | 7 010 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 28 - S/M - синій 009.3341 | 6 095 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 28 atlas blue - S/M - синій 009.3341 | 6 095 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Hikelite 28 Atlas Blue S/M (009.3341) 009.3341 | 6 095 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 28 pine leaf green - S/M - зеленый 009.3345 | 6 095 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →