Лампочка Osram LED Super Star CL A60 8.7W 2700K E27
Osram LED Super Star CL A60 8.7W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Super Star CL A60 8.7W 2700K E27
Усі ціни 8 →Лампа LED Osram DIM A60 E27 9W 806Lm 2700K 4058075433861 | 139 грн. |
Лампочка Osram LED A60 8,7w (806Lm) 2700K E27 (4058075433861) 405807543386 | 185 грн. |
Світлодіодна лампа Osram 4058075433861 Dim E27 9W 806Lm 2700K (014283) | 142 грн. |
Світлодіодна лампа Osram LED Super Star CL A60 DIM 8.7W/827 230V FR E27 (4 | 184 грн. |
Світлодіодна лампа Osram 4058075433861 Dim E27 9W 806Lm 2700K | 142 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →