Лампочка Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM
Товар застарів 386 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: GU10; Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 7.2; Аналог ЛЗП (Вт): 60; Світловий потік (лм): 575; Колірна температура (К): 2700; Направлене світло (рефлекторна); Регулювання яскравості; |
Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM
Ціни на Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 | від 63 грн. | 6 пропозицій | ||
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 | від 62 грн. | 22 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 3000K GU10 | від 136 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 4000K GU10 | від 150 грн. | 1 пропозиція |