Смартфон Oukitel K16 Mini 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 10Фото 8 |
Oukitel K16 Mini 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:3.5 ", 1280х720 (16:9), 420 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio P60
Камера:48 МП
Акумулятор:3050 мАгод
Функція розширення ОЗП на 6 ГБ.
Може називатися просто Oukitel K16.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel K16 Mini 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 55 →Смартфон Oukitel K16 8/128GB RedДисплей: 6.52 IPS (1280 x 720) / Процесор: MediaTek Helio P60 / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот д... щеля карт пам'яті: micro SD / Камера: 48 MP / Автофокус / Фронтальна 8 MP / Комунікації: USB Type C / Wifi: a, b, g, n / Bluetooth: 5.0 / GPS (A-GPS, ГЛОНАСС, Galileo) / NFC / Батарея: 3050 мАг / Операційна система: Android / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 6 191 грн. |
Смартфон Oukitel K16 8/128 Gb Global Brown Red | 6 406 грн. |
Смартфон OUKITEL K16 8/128Gb Purplish Red EU 4953330883origСмартфон Oukitel K16 Oukitel K16 – это уникальный смартфон, сочетающий компактность, мощность и стильный дизайн. Он предназна... щечен для людей, которые ценят функциональност ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 6 041 грн. |
OUKITEL K16 8/128Gb brownNFC:+, Бездротова зарядка:-, Захист:-, Платформа:MT878 Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 6 090 грн. |
Oukitel K16 8/128GB BlackСмартфон SIM + SIM або картка пам'яті екран: 3,5" IPS 1280x720 вбудована пам'ять: 128 ГБ оперативна пам'ять: 8 ГБ процесор: M... щеediatek MT8788V ОС: Android 13 акумулятор: 3050 мАг (незнімний) камера: 48 (f/1.79) Мп колір: чорний NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 033 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Oukitel K (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 5 699 грн.
компактний, 3.5 ", 420 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 3050 мАгод
від 9 727 грн.
6 ", 403 ppi, Android 8.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6750T, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 234 г
від 5 299 грн.
6.95 ", 258 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 225 г
від 7 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 48 МП, NFC, зарядка: 10000 мАгод, 320 г
від 6 999 грн.
6.41 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 4 900 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 10000 мАгод
від 4 699 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 10000 мАгод
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel K16 Mini →
Відеоогляди
Oukitel k16 Mini - ТЕЛЕФОН ПРЕМИУМ КЛАССА!
19 травня 202314 254 перегляда
ВЫКИНУЛ iPhone и Взял PREMIUM СМАРТФОН " Oukitel K16 " и Доволен
5 червня 202313 330 переглядів
ПАФОС на ПРЕДЕЛЕ! ЛУХАРИ смартфон в коже OUKITEL K16 mini 8GB +128GB
10 червня 20235 831 перегляд
ВЫГЛЯДИТ ДОРОГО! OUKITEL K16
20 травня 202314 888 переглядів
Oukitel K16 полный обзор "Компактного КРЕПЫША" или "Компакт которого все ждали?!" [4К review]
22 травня 20233 496 переглядів
Смартфон в дизайне Lamborghini с текстурой крокодиловой кожи - Обзор OUKITEL K16
9 червня 20232 701 перегляд
Oukitel MINI K16 с дисплеем 3.5", 8/128 Гб, NFC, 48 МП, Андроид 13 СТИЛЬ ПРЕМИУМ
20 травня 20233 790 переглядів
УДИВИТЕЛЬНЫЙ! OUKITEL K16 Mini [Честный Обзор]
1 червня 20234 019 переглядів
Обзор лакшери смартфона Oukitel k16 Mini
20 травня 20235 449 переглядів
Oukitel K16 Mini - Official unboxing by DualStore.ro
7 липня 20232 428 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 789 грн.
для військових, 6 ", 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 48 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 266 г
від 6 690 грн.
для військових, компактний, 4.5 ", 281 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3000 мАгод, 155 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г