Смеситель Paffoni Flavia FA075CR
Фото 10 |
Paffoni Flavia FA075CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Flavia FA075CR
Все цены 14 →Змішувач для раковини Paffoni Flavia мідь FA075RM з донним клапаном | 10 640 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Leva Flavia (колір – бронза), з донним клапа | 10 640 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI Flavia хром латунь з донним | 6 294 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Flavia з донним клапаном, хром (FA075CR) | 5 912 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Flavia хром FA075CR з донним клапаном | 5 912 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →