Змішувач Paffoni Tango TA085CR
Фото 4 |
Paffoni Tango TA085CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Tango TA085CR
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини Paffoni Tango хром TA085CR з донним клапаном | 8 735 грн. |
Змішувач для раковини високий Paffoni Tango (колір - хром), з донним клапа | 8 735 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом PAFFONI Tango хром латунь з до | 8 782 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Tango TA 085 CR високий з донним клапаном | 8 735 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Tango високий з донним клапаном, хром (TA | 8 735 грн. |
Змішувач для раковини високий Paffoni Tango, хром, з донним клапаном (TA08 | 8 735 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом PAFFONI Tango хром латунь з до | 8 783 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →