Акустична система Paradigm Founder 100F
Відео 3Фото 14 |
Paradigm Founder 100F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Founder 100F
Підлогова акустика Paradigm Founder 100F Walnut | 288 886 грн. |
Підлогова акустика Paradigm Founder 100F Midnight Cherry | 288 886 грн. |
Підлогова акустика Paradigm Founder 100F Gloss Black | 288 886 грн. |
Підлогова акустика Paradigm Founder 100F Black Walnut | 288 886 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →