Акустична система Paradigm Surround 1
Paradigm Surround 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Surround 1
Усі ціни 6 →Настінна акустика Paradigm Surround 1 Black | 14 350 грн. |
Paradigm Surround 1 czarny | 17 808 грн. |
Paradigm Surround 1 czarny | 16 560 грн. |
Акустика настінна Paradigm Monitor Series v.7 Surround 1 Black | 12 259 грн. |
Paradigm Surround 1 - Dipolowe kolumny surround (para) | 43 680 грн. |
Paradigm Surround 1 - Dipolowe kolumny surround (para) | 40 560 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →