Акустична система Klipsch R-40M
Відео 2Фото 15 |
Klipsch R-40M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-40M
Усі ціни 6 →Klipsch Reference R-40M Black офіційна гарантія | 10 249 грн. |
Klipsch R-40M - para | 14 400 грн. |
Полична акустика Klipsch Reference R-40M Black | 10 564 грн. |
Klipsch R-40M - para | 15 120 грн. |
Klipsch R-40M Reference Base II 2 Kolumny Podstawkowe Czarne (Para) | 14 400 грн. |
Klipsch R-40M Reference Base II 2 Kolumny Podstawkowe Czarne (Para) | 15 120 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →