Акустична система Paradigm Millenia One 2.0
Paradigm Millenia One 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Millenia One 2.0
Усі ціни 15 →Paradigm Millenia One 2.0 Gloss Black System офіційна гарантія | 31 499 грн. |
Paradigm Reference Millenia One 2.0 Biały HGL | 21 360 грн. |
Полична акустика Paradigm Millenia ONE 2.0 Gloss White | 34 645 грн. |
Paradigm Reference Millenia One 2.0 Biały HGL | 22 428 грн. |
Paradigm MilleniaOne 2.0 | 21 360 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →