Акустична система Paradigm Cinema 200
Paradigm Cinema 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Cinema 200
Усі ціни 8 →Paradigm Cinema 200 v.4 | 19 200 грн. |
Настінна акустика Paradigm Cinema 200 Black Gloss | 12 095 грн. |
Paradigm Cinema 200 v.4 | 20 160 грн. |
Настінна акустика Paradigm Cinema 200 Gloss Black | 14 100 грн. |
Paradigm LCR Cinema 200 czarny para | 33 920 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →