Акустична система Paradigm Cinema 100
Відео 2Фото 5 |
Paradigm Cinema 100 |
|
Бувають варіанти системи з двома або трьома колонками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Cinema 100
Усі ціни 12 →Paradigm Cinema 100 2.0 Gloss Black офіційна гарантія | 16 199 грн. |
Paradigm Cinema 100 v.4 czarny | 10 080 грн. |
Полична акустика Paradigm Cinema 100 Black Gloss | 18 040 грн. |
Paradigm Cinema 100 v.4 czarny | 10 584 грн. |
PARADIGM CINEMA™ 100 (system 2.0) v.4 | 20 160 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →