SSD Patriot Memory Burst PBU240GS25SSDR 240 ГБ
Відео 12Фото 8 | Очікується у продажу 2 132 грн. Доступний SSD-накопичувач ємністю 240 Гб з інтерфейсом SATA 3 і корпусом стандартного форм-фактору 2,5". Виробником позиціонується як продукт початкової цінової категорії, орієнтований на використання в складі нових і модернізованих персональних комп'ютерів і ноутбуків. Відрізняється високою швидкістю послідовного довільного читання/запису, а також малим часом доступу до довільного блоку даних. Ці параметри є ключовими для будь-якого системного накопичувача і прямо впливають на загальну продуктивність системи. Таким чином, SSD-накопичувач Patriot Burst PBU240GS25SSDR 240 ГБ за швидкодією багаторазово перевершує будь-які традиційні жорсткі диски. Модернізація домашнього ПК, ноутбука або робочої станції початкового рівня з заміною HDD на такий накопичувач дозволяє в 4-6 разів прискорити...завантаження існуючої операційної системи, додатків і ігор. Значно зростає комфорт роботи і скорочується час реакції на дії користувача. Апаратною основою цієї моделі став популярний безбуферний контролер Phison PS3111-S1 (32 Мб DRAM вбудовано в кристал мікросхеми контролера), що працює у зв'язці з флеш-пам'яттю 3D TLC NAND. Заявлений виробником ресурс запису пристрою становить 180 Тб, що дозволяє щодня записувати 45 Гб даних протягом більш ніж 10 років. |
Patriot Memory PBU240GS25SSDR |
|
Доступний SSD-накопичувач ємністю 240 Гб з інтерфейсом SATA 3 і корпусом стандартного форм-фактору 2,5". Виробником позиціонується як продукт початкової цінової категорії, орієнтований на використання в складі нових і модернізованих персональних комп'ютерів і ноутбуків. Відрізняється високою швидкістю послідовного довільного читання/запису, а також малим часом доступу до довільного блоку даних.
Ці параметри є ключовими для будь-якого системного накопичувача і прямо впливають на загальну продуктивність системи. Таким чином, SSD-накопичувач Patriot Burst PBU240GS25SSDR 240 ГБ за швидкодією багаторазово перевершує будь-які традиційні жорсткі диски. Модернізація домашнього ПК, ноутбука або робочої станції початкового рівня з заміною HDD на такий накопичувач дозволяє в 4-6 разів прискорити завантаження існуючої операційної системи, додатків і ігор.
Значно зростає комфорт роботи і скорочується час реакції на дії користувача. Апаратною основою цієї моделі став популярний безбуферний контролер Phison PS3111-S1 (32 Мб DRAM вбудовано в кристал мікросхеми контролера), що працює у зв'язці з флеш-пам'яттю 3D TLC NAND. Заявлений виробником ресурс запису пристрою становить 180 Тб, що дозволяє щодня записувати 45 Гб даних протягом більш ніж 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
6 4 3 11 |
З нинішніми цінами треба дивуватися наскільки актуальна саме ця модель. Раніше був найкращим із бюджетних. Чи не найвища швидкість. |
Вже 2 таких купивши для різних ноутбуків.Працює дуже швидко.Проблем не виявив.Тестів не проводивши. Ціна У комплекті тільки сам диск Кузуб Олександр: користуюся Patriot Memory PBU240GS25SSDR кілька місяців |
Поставив на ноут 12 року ліново z570 зі старим хардом замість cd-шника разу з 3 встала вінда але це мій ноут коней мочить. Як все встановив завантажується на ура секунд 15-20 і вінда повністю завантажена. Втім можна купувати поки всі гуд. Гарантія 35 місяців. Дешево й сердито. За таку ціну працює й добре. Не знайдено щойно купив(ла) Patriot Memory PBU240GS25SSDR |
На ПК стоял HDD с Win 8.1 поставил данный SSD дополнительно , отключив DVD-RW т.к. разъемов SATA на мат.плате лишь 2,в итоге Windows его видит но при попытке форматирования постоянно выдает ошибку,что не удается ее завершить?!Что делать?!
Модификації Patriot Memory Burst PBU240GS25SSDR
Ціни на Patriot Memory Burst PBU240GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst PBU120GS25SSDR 120 ГБ | від 1 678 грн. |
Patriot Memory Burst PBU240GS25SSDR 240 ГБ | від 2 132 грн. |
Patriot Memory Burst PBU480GS25SSDR 480 ГБ | від 1 699 грн. | 1 пропозиція |