Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x32Gb PVS464G360C8K
Фото 8 |
Patriot Memory PVS464G360C8K 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x32Gb PVS464G360C8K
Усі ціни 6 →Модуль пам'яті Patriot DDR4 64GB (2x32GB) 3600 Viper Steel (PVS464G360C8K) | 6 464 грн. |
Patriot 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Viper Steel (PVS464G360C8K) mj-063161 | 6 480 грн. |
Patriot 64GB (2x32GB) 3600MHz CL18 Viper Steel (PVS464G360C8K) EU | 5 924 грн. |
Память для настольных компьютеров Patriot 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Vip | 6 198 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Patriot 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Vi | 6 198 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Patriot 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Vi | 8 456 грн. |
На таймінгах 22-21-21-21-43, з вольтажем 1.39 ОЗП почала працювати начебто стабільно, але це не точно. Моє залізо R3600, ASRock B550 Phantom Gaming 4, можливо проблема в ньому. На даний момент ОЗП надається за гарантією для з'ясування, як будуть якісь інші новини – виправлю відгук. Об'єм? ОЗП не взяла свій XMP профіль, вперше запуск нормальний, наступні з синіми екраном (пов'язані з пам'яттю) Phoenixxx Czar: користуюся Patriot Memory PVS464G360C8K менше місяця |
Додати відгук
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x32Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x32Gb PVS464G320C6K | від 6 715 грн. | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x32Gb PVS464G360C8K | від 5 924 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →