Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6
Відео 1Фото 8 |
Patriot Memory PVS416G320C6 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6
Усі ціни 31 →Память для настільних компютерів Patriot 16 GB DDR4 3200 MHz Viper Steel ( | 1 833 грн. |
Patriot 16 Gb DDR4 3200 MHz Viper Steel (PVS416G320C6) | 1 650 грн. |
Patriot 16 Gb DDR4 3200 MHz Viper Steel (PVS416G320C6) | 1 604 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 16gb 3200 MHz Viper Steel Patriot (pvs41 | 1 911 грн. |
DDR4 Patriot Viper Steel 16GB 3200MHz CL16 DIMM (PVS416G320C6) | 1 921 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6 | від 1 501 грн. | 31 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G360C8 | від 1 925 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →