Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x32Gb PVVR564G560C40K
Фото 40 |
Patriot Memory PVVR564G560C40K 5200 МГц 5600 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x32Gb PVVR564G560C40K
Усі ціни 17 →Patriot DDR5 64GB (2x32GB) 5600Mhz Viper Venom RGB (PVVR564G560C40K) PVVR5 | 8 946 грн. |
Patriot 64 Gb (2x32GB) DDR5 5600 MHz Viper Venom Rgb (PVVR564G560C40K) | 8 738 грн. |
Patriot 64 Gb (2x32GB) DDR5 5600 MHz Viper Venom Rgb (PVVR564G560C40K) | 8 633 грн. |
Набор из двух модулей памяти 64GB DDR5-5600 KIT2 PVVR564G560C40K PATRIOT | 8 488 грн. |
Оперативна пам'ять Patriot Viper Venom RGB DDR5 2x32GB (PVVR564G560C40K) P | 8 959 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x32Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x32Gb PVVR564G520C40K | від 8 397 грн. | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom RGB DDR5 2x32Gb PVVR564G560C40K | від 8 488 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →