Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x16Gb PVB432G360C8K
Відео 1Фото 13 |
Patriot Memory PVB432G360C8K 3000 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x16Gb PVB432G360C8K
Усі ціни 25 →Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Vi | 3 314 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR4 3600 MHz Viper 4 Blackout (PVB432G360C8K) | 3 190 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR4 3600 MHz Viper 4 Blackout (PVB432G360C8K) | 3 158 грн. |
DDR4 2x16GB/3600 Patriot Viper 4 Blackout (pvb432g360c8k) | 3 242 грн. |
Модуль пам'яті Patriot DDR4 32GB (2x16GB) 3600 Viper Blackout (PVB432G360C | 3 180 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x16Gb PVB432G300C6K | від 2 712 грн. | 29 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x16Gb PVB432G360C8K | від 2 776 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →