Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G13332
Patriot Memory PSD38G13332 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G13332
Усі ціни 20 →Модуль пам`яті DDR3 8GB/1333 Patriot Signature Line (PSD38G13332) PSD38G13 | 635 грн. |
DDR-3 8GB 1333 Patriot Original Signature Line Series PSD38G13332 | 810 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Patriot (PSD38G13332) PSD3 | 635 грн. |
Patriot Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Patriot (PSD38G133 | 635 грн. |
Patriot DDR3 8GB 1333 MHz(PSD38G13332) PSD38G13332 | 585 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G13332 | від 585 грн. | 20 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002H | від 956 грн. | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002 | від 552 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →