Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb PVXR532G76C36K
Відео 2Фото 19 |
Patriot Memory PVXR532G76C36K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb PVXR532G76C36K
Усі ціни 20 →Patriot DDR5 32GB (2x16GB) 7600Mhz Viper Xtreme 5 RGB (PVXR532G76C36K) PVX | 7 695 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/7600 Patriot Viper Xtreme 5 RGB (PVXR532G76C36K | 6 795 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 32 gb (2x16gb) DDR5 7600 MHz Xtre | 6 967 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR5 7600 MHz Xtreme 5 Rgb (PVXR532G76C36K) | 6 905 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR5 7600 MHz Xtreme 5 Rgb (PVXR532G76C36K) | 6 840 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb PVXR532G76C36K | від 6 651 грн. | 20 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb PVXR532G78C38K | від 7 219 грн. | 25 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Xtreme 5 RGB 2x16Gb PVXR532G80C38K | від 11 080 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →