Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Elite DDR5 2x32Gb PVER564G62C42KW
Фото 20 |
Patriot Memory PVER564G62C42KW |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Elite DDR5 2x32Gb PVER564G62C42KW
Усі ціни 26 →Модуль пам`яті DDR5 2x32GB/6200 Patriot Viper Elite 5 RGB (PVER564G62C42KW | 10 080 грн. |
Patriot 64 Gb (2x32GB) DDR5 6200 MHz Viper Elite 5 Rgb (PVER564G62C42KW) | 10 088 грн. |
Patriot 64 Gb (2x32GB) DDR5 6200 MHz Viper Elite 5 Rgb (PVER564G62C42KW) | 9 991 грн. |
Модуль памяти ddr5 2x32GB/6200 Patriot Viper Elite 5 rgb (pver564g62c42kw) | 10 468 грн. |
Модуль пам'яті Patriot DDR5 64GB (2x32GB) 6200 Viper Elite 5 RGB (PVER564G | 10 236 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →