Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature Premium 1x8Gb PSP48G320081H1
Patriot Memory PSP48G320081H1 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature Premium 1x8Gb PSP48G320081H1
Усі ціни 31 →Модуль пам`яті DDR4 8GB/3200 Patriot Signature Premium (PSP48G320081H1) PS | 698 грн. |
ОЗУ DDR4 8GB/3200 Patriot Signature Premium (PSP48G320081H1) PSP48G320081H | 698 грн. |
DDR4 Patriot SL Premium 8GB 3200MHz CL22 DIMM HEATSHIELD (PSP48G320081H1) | 941 грн. |
Patriot DDR4 8GB 3200 MHz Signature Line Premium PSP48G320081H1 | 819 грн. |
Модуль памяти Patriot DIMM 8GB PC25600 DDR4 (PSP48G320081H1) PSP48G320081H | 852 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory Signature Premium 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature Premium 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature Premium 1x8Gb PSP48G266681H1 | від 684 грн. | 31 пропозиція | ||
Patriot Memory Signature Premium 1x8Gb PSP48G320081H1 | від 698 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →