Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G266C6K
Відео 2Фото 3 |
Patriot Memory PVE2416G266C6K |
|
Двоканальний комплект оперативної пам'яті стандарту DDR4-2666 ємністю 16 Гб, що складається з двох модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Призначений для використання у складі персональних комп'ютерів на основі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для материнських плат із роз'ємом Socket 1700 потрібна заявлена підтримка DDR4). Також можливе використання у складі платформ AMD на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen, Zen+, Zen 2 і Zen 3 (Socket AM4).
Об'єм комплекту модулів пам'яті Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G266C6K достатньо для універсальних офісних систем, багатоцільових домашніх конфігурацій та ігрових систем початкового/середнього рівня. Підтримується технологія профілів Intel XMP 2.0. Потрібно зазначити, що на материнських платах, позбавлених підтримки цієї технології, пам'ять за замовчуванням буде працювати як DDR4-2133 (пропускна здатність до 17 Гбіт/сек) і встановити штатний режим DDR4-2666 (швидкість обміну 21,3 Гбіт/сек) при таймінгах CL16 -17-17-36 та напрузі 1,2 В можна тільки шляхом ручних маніпуляцій з налаштуваннями UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані ефективними алюмінієвими теплорозсіювачами, що уможливлює їх оверклокінг до більш високих ефективних частот, у тому числі при помірному підвищенні напруги живлення (до 1,4 В). Завдяки невеликій висоті планок (35 мм) забезпечується хороша сумісність із масивними баштовими процесорними кулерами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G266C6K
Усі ціни 23 →Patriot DDR4 16GB (2x8GB) 2666Mhz Viper Elite II Red (PVE2416G266C6K) PVE2 | 1 686 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 2x8GB/2666 Patriot Viper Elite II Red (PVE2416G266C6K) | 1 369 грн. |
Patriot 16 Gb (2x8GB) DDR4 2666 MHz Viper Elite Ii (PVE2416G266C6K) | 1 454 грн. |
Patriot 16 Gb (2x8GB) DDR4 2666 MHz Viper Elite Ii (PVE2416G266C6K) | 1 407 грн. |
ОЗУ Patriot Viper Elite II Red DDR4 2x8GB 2666 MHz (PVE2416G266C6K) PVE241 | 1 368 грн. |
0 0 2 3 |
Купив комплект 2666 МГц, за пару рухів навмання в біосі, завелася на 3333 МГц з таймінгами 16-18-36, 1.36В. Пропускна здатність особисто мене влаштовує, латентність лише трохи здає. Думаю, якщо ще пошаманити, то на 3600 встане. Добре женеться
Непомітний дизайн, що і потрібно від пам'яті Хороша ціна за свій потенціал Поки не знайшов PoisnGod: користуюся Patriot Memory PVE2416G266C6K менше місяця |
Найкраща ОЗП на світі! Налаштувавши в біосі за 5 хв з 4000мгц до 4200мгц +таймінги зменшивши Слабеньке охолодження якщо рогзаняти. Але якщо не хочеш розганяти, то кращого охолодження не потрібно (розігнавши до 5000, тупо розплавилася) Lev Kozmovich : користуюся Patriot Memory PVE2416G400C0K більше року |
гарна пам'ять взявши 2х8 3200 зміг розігнати до 3466(1600 райзен більше не дозволивши через контролер пам'яті)) таймінги зменшивши до 16-16-16-30 AlexZoom Makrad: користуюся Patriot Memory PVE2416G320C8K менше місяця |
Модификації Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G266C6K | від 1 368 грн. | 23 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G320C8K | від 1 450 грн. | 35 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K | від 1 529 грн. | 34 пропозиції |