Витяжка Perfelli PL 5142 W LED білий
Фото 7 | 2 764 грн. Купити! Витяжка плоска Perfelli PL 5142 W LEDМаркетплейс: Rozetka.ua TouchDownЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Perfelli PL 5142 W LED білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Perfelli PL 5142 W LED
Ціни на Perfelli PL 5142 W LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli PL 5142 W LED білий | від 2 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli PL 5142 BR LED коричневий | від 2 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli PL 5142 IV LED слонова кістка | від 2 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli PL 5142 BL LED чорний | від 2 764 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →