Витяжка Perfelli VICCO 5HM BL чорний
Фото 10 |
Perfelli VICCO 5HM BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli VICCO 5HM BL чорний
Усі ціни 10 →Perfelli Perfelli Vicco 5HM Nero | 3 799 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli VICCO 5HM NERO | 3 799 грн. |
Вытяжка декоративная наклонная Perfelli vicco 5hm nero | 3 458 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli VICCO 5HM NERO | 3 609 грн. |
Вытяжка Perfelli VICCO 5HM NERO | 3 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Perfelli VICCO 5HM BL
Ціни на Perfelli VICCO 5HM BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli VICCO 5HM WH білий | від 3 517 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli VICCO 5HM BL чорний | від 3 427 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →