Витяжка Perfelli Piano Nero чорний
Фото 9 |
Perfelli Piano Nero чорний 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli Piano Nero чорний
Усі ціни 13 →Perfelli Perfelli Piano Nero | 6 499 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli PIANO NERO | 6 499 грн. |
Вытяжка Perfelli Piano Nero | 6 500 грн. |
PERFELLI PIANO NERO | 6 199 грн. |
Вытяжка Perfelli piano nero | 6 435 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Perfelli Piano Nero
Ціни на Perfelli Piano Nero |
---|---|---|---|---|
Perfelli Piano Bianca білий | від 6 077 грн. | 15 пропозицій | ||
Perfelli Piano Nero чорний | від 6 174 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →