Витяжка Perfelli VICCO 5HSR WH білий
Фото 8 |
Perfelli VICCO 5HSR WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli VICCO 5HSR WH білий
Усі ціни 10 →Perfelli Perfelli Vicco 5HSR Bianco | 4 699 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli VICCO 5HSR BIANCO | 4 699 грн. |
Вытяжка декоративная наклонная Perfelli vicco 5hsr bianco | 4 277 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli VICCO 5HSR BIANCO | 4 464 грн. |
Вытяжка Perfelli VICCO 5HSR BIANCO | 4 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Perfelli VICCO 5HSR WH
Ціни на Perfelli VICCO 5HSR WH |
---|---|---|---|---|
Perfelli VICCO 5HSR WH білий | від 4 238 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli VICCO 5HSR BL чорний | від 4 148 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →