Витяжка Perfelli PL 6144 IV LED слонова кістка
Фото 9 |
Perfelli PL 6144 IV LED слонова кістка 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli PL 6144 IV LED слонова кістка
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli PL 6144 IV LED 5902767159258 | 2 849 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli PL 6144 IV LED | 2 849 грн. |
Perfelli PL 6144 IV LED | 2 849 грн. |
Вытяжка Perfelli Pl 6144 Iv Led | 2 849 грн. |
Вытяжка Perfelli pl 6144 iv led | 2 530 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Perfelli PL 6144 IV LED
Ціни на Perfelli PL 6144 IV LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli PL 6144 W LED білий | від 2 604 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli PL 6144 BR LED коричневий | від 2 402 грн. | 38 пропозицій | ||
Perfelli PL 6144 IV LED слонова кістка | від 2 402 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli PL 6144 BL LED чорний | від 2 402 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →