Витяжка Perfelli CTS 9625 I 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 11 |
Perfelli CTS 9625 I 1000 LED нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli CTS 9625 I 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli CTS 9625 I 1000 LED 5902767157742 | 18 899 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli CTS 9625 I 1000 LED | 18 899 грн. |
Вытяжка Perfelli Cts 9625 I 1000 Led | 18 899 грн. |
Perfelli CTS 9625 I 1000 LED офіційна гарантія | 20 999 грн. |
PERFELLI CTS 9625 I 1000 LED | 20 999 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →